Program rektora - Podpora vynikajících diplomových prací

Granty jsou udělovány vynikajícím studentům magisterských studijních programů na výzkum související s jejich diplomovou prací.

Podpora vynikajících diplomových prací v oborech lékařství, zdravotnictví, přírodovědy, informatiky, humanitních věd, společenských věd, sportovních věd, práva a ekonomie.

Navrhovatelé: studenti magisterského studijního programu zapsaní v 7. semestru svého studia nebo studenti navazujícího magisterského studia v 1. semestru svého studia.

Přihláškou do soutěže je návrh projektu výzkumné činnosti zpracovaný v systému ISEP (šablona Grantová agentura MU - Kategorie C), vytištěný a podepsaný navrhovatelem a vedoucím diplomové práce. Návrh je třeba doručit na RMU (Mgr. Hájková, Odbor výzkumu).

Realizace projektů 1. 2. 2019 - 31. 12. 2019

Navrhovatelé musí prokázat, že získali známky A za svoji bakalářskou práci. Studenti, kteří ve svém studiu nepíší bakalářskou práci, prokazují, že dle studijního průměru patří mezi 15 % nejlepších studentů svého oboru.

Finanční podpora na jeden projekt činí maximálně 60 000 Kč. Stipendium pro řešitele může činit max. 18 000 Kč. Další možné náklady: materiál, služby, cestovní náklady a studijní literatura.

Informace na stránkách GAMU

7. 1. 2019