On line školení k soutěži v rámci Interní grantové agentury Masarykovy univerzity (IGA)

Dne 8.10.2020 v 9:30 h se koná on line školení k celouniverzitní studentské soutěži Interní grantové agentury (IGA) určené pro studenty akreditovaných doktorských studijních programů na individuální studentské jednoleté granty v oblastech výzkumu a vývoje.

Link na on line setkání zde.

Po ukončení online setkání bude možné celý den přijít i na osobní konzultace do kanceláře 5.53 či pak v jiné dny na základě osobní domluvy.

Dotazy k soutěži můžete posílat na jitka.hotarkova@fss.muni.cz nebo jitka.hotarkova@ceitec.muni.cz.

Informace o náležitostech výzvy včetně všech dokumentů a termínů naleznete na webu Oddělení pro výzkum a projektovou podporu zde.