TA ČR ZÉTA - předběžná informace

TA ČR informuje o přípravě 4. veřejné soutěže na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA, která bude vyhlášena pravděpodobně 9. října 2019.

Program ZÉTA je zaměřen na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení studentek/ů a mladých výzkumných pracovnic/ků do 35 let včetně. Další zaměření programu spočívá v podpoře rovných příležitostí pro rozvoj profesních drah mužů a žen.

Program je zaměřen na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchaček a posluchačů magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovnic a pracovníků ve věku do 35 let při řešení konkrétních výzkumných projektů se subjekty z aplikační praxe ve všech oblastech aplikovaného výzkumu.

Řešitelský tým je nejméně čtyřčlenný (tj. tři studenti resp. mladí výzkumní pracovníci do 35 let a jeden mentor).

Min jeden aplikační garant (interní či externí).

Podpora max 85 %, spolufinancování možné z veřejných i neveřejných zdrojů.

Doba řešení 12-24 měsíců (nejdříve od 1.5.2020)

Max 5 mil. Kč/projekt

Předběžné parametry 4. výzvy TA ČR ZÉTA

9. 10. 2019

Termín předpokládaného vyhlášení soutěže.