Soutěže Interní grantové agentury Masarykovy univerzity (IGA MU) - online setkání a prezentace

On-line školení k vyhlášení 2. kola soutěže Interní grantové agentury Masarykovy univerzity (IGA MU) proběhne dne 23.09.2021 v 9:30 hod. Link na školení zde.

Po ukončení online setkání bude možné celý den přijít i na osobní konzultace do kanceláře 5.52 či pak v jiné dny na základě osobní domluvy.
Dotazy uvítáme předem, prosím posílejte je na jitka.hotarkova@fss.muni.cz

Informace o náležitostech výzvy včetně všech dokumentů a termínů naleznete na webu Oddělení pro výzkum a projektovou podporu.

23. 9. 2021

On-line školení k vyhlášení 2. kola soutěže Interní grantové agentury Masarykovy univerzity (IGA MU). 9:30 hod. Link zde.