Vyhlášení interní soutěže Fond rozvoje Masarykovy univerzity pro rok 2020

Rektor Masarykovy univerzity vyhlašuje interní soutěž Fond rozvoje Masarykovy univerzity pro rok 2020.

pro projekty v následujících tematických okruzích:

A) Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů/oborů na úrovni předmětů/kurzů

B) Tvůrčí práce studentů směřující k inovaci vzdělávací činnosti

Podrobná specifikace soutěže a tematických okruhů je uvedena ve Vyhlášení a Pravidlech soutěže.

Stejně jako v loňském roce se do soutěže mohou se svými projektovými záměry hlásit studenti, akademici i další zaměstnanci univerzity a zůstává také možnost předkládat projektové záměry nejen na inovace studijních programů/oborů, ale také záměry cílené na podporu a rozvoj pedagogické práce akademických pracovníků bez vazby na konkrétní studijní program/obor.

Sběr návrhů projektů: od 1. 10. do 31. 10. 2019 (návrhy se zadávají v ISEP, návod od 1.10. zde. Konzultace k věcné části - ing. Jitka Wolfová, wolfova@fss.muni.cz).
Období řešení projektů: 1. 1. 2020 – 31. 12. 2020.

Pouze neinvestiční prostředky.

Na projekty, jejichž řešitelem je student (v rámci tematického okruhu B), je vyčleněno maximálně 20 % z celkové alokace na soutěž.

Novinky:

• změna finančního limitu pro projekt, a to v rozmezí 50 - 120 tis. Kč,
  • v případě aktivity v rámci tematického okruhu A2 Posilování praktických aspektů vzdělávání výukou předmětů přímo odborníky z praxe i jinými formami nebude vyžadována dlouhodobá udržitelnost.

Vyhlášení a pravidla soutěže FRMU

21. 10. 2019

Nejzazší termín konzultace mezd - Bc. Eva Dopplerová, Personální oddělení.

23. 10. 2019

Nejzazší termín konzultace rozpočtu - Mgr. Kateřina Kaňkovská, Ekonomické oddělení.

25. 10. 2019

Doporučený termín zahájení elektronického schvalování návrhu v ISEP.

31. 10. 2019

Konec soutěžní lhůty.