Workshop - Uchazeči o MSCA PF

Dne 6.3. od 9:00-16:00 se uskuteční workshop pro uchazeče o MSCA PF granty. Půjde o intenzivní trénink o psaní tohoto projektu. V rámci programu budou zapracovány i ukázky z letošních úspěšných projektů.  Workshop je důležitým předpokladem pro sepsání kvalitního draftu projektu, který bude podmínkou pro účast v navazujícím workshopu, který se bude konat v červnu.

Jde o hybridní akci. Účast možná osobně (Kounicův sál, RMU, Žerotínovo náměstí 9) nebo online (přes ZOOM).

Obsah školení:

- Hlavní rysy MSCA-PFmotivace tohoto programu - Proč Evropa vynakládá finanční prostředky? Jaké efekty chce vidět?

- Strategický přístup k přípravě návrhu - od zdrojů, které byste měli zajistit a využít/požádat o ně, a pracovního plánu až po přezkumy, konzultace, úpravy a závěrečné kroky.

- Příprava návrhu, která bude "projektově řízená" s jasnými průběžnými milníky, schůzkami s nadřízeným a konzultantem + termíny.

- Jak vytvořit "projektové plátno" a "grafický abstrakt" - jasné přehledy vašeho projektu pro podrobné zdůvodnění a diskusi s vedoucím práce

- Konkrétní aspekty návrhu projektu v přímé souvislosti se šablonou návrhu projektu - jednotlivé oddíly Excelence, Dopad, Realizace.

- Komunikace a spolupráce s vaším školitelem a hostitelskou institucí - získejte je pro úspěch!

- Vhodný styl psanípříklady dobré praxe.

- Naše specifické podpůrné aktivity včetně seminářů, workshopů a individuálních konzultací.

- Otázky a odpovědi a další kroky

Nutná registrace zde

6. 3. 2023